League Table U13 Semi Finals
Team | Pld | W | D | L | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Commercials A | 1 | 1 | 0 | 0 | 34 | 1 | 33 | 2 |
Erin Go Bragh A | 1 | 1 | 0 | 0 | 20 | 0 | 20 | 2 |
Ballyboden St Endas A | 1 | 1 | 0 | 0 | 24 | 7 | 17 | 2 |
Ballinteer St Johns A | 1 | 1 | 0 | 0 | 28 | 18 | 10 | 2 |
St Annes A | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 | 4 | 10 | 2 |
Clontarf B | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 2 |
St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh A | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 7 | 2 |
Na Fianna B | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 |
Naomh Jude A | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 | 11 | 3 | 2 |
Clontarf A | 1 | 1 | 0 | 0 | 14 | 11 | 3 | 2 |
Naomh Brid | 1 | 1 | 0 | 0 | 15 | 13 | 2 | 2 |
Thomas Davis A | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
BYE Group 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Good Counsel A | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | 15 | -2 | 0 |
Na Fianna A | 1 | 0 | 0 | 1 | 11 | 14 | -3 | 0 |
Fingallians A | 1 | 0 | 0 | 1 | 11 | 14 | -3 | 0 |
Ballinteer St Johns B | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | -6 | 0 |
Westmanstown A | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 | -7 | 0 |
Cuala A | 1 | 0 | 0 | 1 | 18 | 28 | -10 | 0 |
Ballyboden St Endas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 14 | -10 | 0 |
Castleknock B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | -10 | 0 |
Faughs/Celtic | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 24 | -17 | 0 |
Cuala B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | -20 | 0 |
Lucan Sarsfields B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 34 | -33 | 0 |
- Time
- Venue
- Team1
- Team2
- Comment
06/10/2019
- 06/10/2019 09:00
- 09:00
- Ballyboden St Endas
- Ballyboden St Endas A
- 5-9 - 2-1
- 5-9 V 2-1
- Faughs/Celtic
- Division 1
- 06/10/2019 09:00
- 09:00
- Castleknock
- Castleknock B
- 0-1 - 3-2
- 0-1 V 3-2
- Clontarf B
- Division 6
- 06/10/2019 09:00
- 09:00
- Clontarf
- Clontarf A
- 4-2 - 3-2
- 4-2 V 3-2
- Fingallians A
- Division 2
- 06/10/2019 09:00
- 09:00
- Commercials
- Commercials A
- 10-4 - 0-1
- 10-4 V 0-1
- Lucan Sarsfields B
- Division 4
- 06/10/2019 09:00
- 09:00
- Erin Go Bragh
- Erin Go Bragh A
- 4-8 - 0-0
- 4-8 V 0-0
- Cuala B
- Division 6
- 06/10/2019 09:00
- 09:00
- Na Fianna
- Na Fianna A
- 2-5 - 3-5
- 2-5 V 3-5
- Naomh Jude A
- Division 1
- 06/10/2019 09:00
- 09:00
- St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh
- St Oliver Plunkett/Eoghan Ruadh A
- 3-2 - 1-1
- 3-2 V 1-1
- Westmanstown A
- Division 4
20/10/2019
- 20/10/2019 09:00
- 09:00
- Ballinteer St Johns
- Ballinteer St Johns A
- 8-4 - 5-3
- 8-4 V 5-3
- Cuala A
- Division 2
- 20/10/2019 09:00
- 09:00
- Naomh Brid
- Naomh Brid
- 4-3 - 4-1
- 4-3 V 4-1
- Good Counsel A
- Division 3
- 20/10/2019 09:00
- 09:00
- St Annes
- St Annes A
- 4-2 - 1-1
- 4-2 V 1-1
- Ballyboden St Endas B
- Division 3
03/11/2019
- 03/11/2019 10:00
- 10:00
- Na Fianna
- Na Fianna B
- 3-0 - 1-0
- 3-0 V 1-0
- Ballinteer St Johns B
- Division 5
- 03/11/2019 10:00
- 10:00
- Thomas Davis
- Thomas Davis A
- BYE Group 1
- Division 5