League Table U8 Football Gp.1X (3 Team) Southside
Team | Pld | W | L | D | PF | PA | PD | Pts |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ballinteer St Johns 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ballyfermot De La Salle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kilmacud Crokes 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Lucan Sarsfields 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Naomh Olaf 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Round Towers (C) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Thomas Davis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Templeogue Synge Street 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Cuala 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Geraldine P Moran | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
St Judes 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
St Marys S | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
St Judes 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
St Annes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
- Time
- Venue
- Team1
- Team2
- Comment
16/02/2019
- 16/02/2019 10:00
- 10:00
- Marlay Park
- Ballinteer St Johns 2
- Ballyfermot De La Salle
- 16/02/2019 10:00
- 10:00
- Stepaside
- Kilmacud Crokes 3
- Lucan Sarsfields 1
- 16/02/2019 10:00
- 10:00
- Pc Ui Bhriain
- Naomh Olaf 2
- Round Towers (C)
- 16/02/2019 10:00
- 10:00
- Kiltipper Road
- Thomas Davis
- Templeogue Synge Street 1
- 16/02/2019 11:00
- 11:00
- Churchview Road
- Cuala 1
- Geraldine P Moran
- 16/02/2019 11:00
- 11:00
- Tymon Park - Limekiln
- St Judes 2
- St Marys S
02/03/2019
- 02/03/2019 09:45
- 09:45
- Cornelscourt
- Geraldine P Moran
- Ballinteer St Johns 2
- 02/03/2019 10:00
- 10:00
- 12th Lock
- Lucan Sarsfields 1
- Cuala 1
- 02/03/2019 10:00
- 10:00
- Saggart
- St Marys S
- Naomh Olaf 2
- 02/03/2019 10:00
- 10:00
- Terenue Sports Club (CYM)
- Templeogue Synge Street 1
- St Judes 2
- 02/03/2019 11:00
- 11:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- Thomas Davis
- 02/03/2019 11:30
- 11:30
- Monastery Rd
- Round Towers (C)
- Kilmacud Crokes 3
16/03/2019
- 16/03/2019 10:00
- 10:00
- Marlay Park
- Ballinteer St Johns 2
- Lucan Sarsfields 1
- 16/03/2019 10:00
- 10:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- Geraldine P Moran
- 16/03/2019 10:00
- 10:00
- Pc Ui Bhriain
- Naomh Olaf 2
- Templeogue Synge Street 1
- 16/03/2019 10:00
- 10:00
- Kiltipper Road
- Thomas Davis
- St Judes 2
- 16/03/2019 11:00
- 11:00
- Churchview Road
- Cuala 1
- Round Towers (C)
- 16/03/2019 11:00
- 11:00
- Stepaside
- Kilmacud Crokes 3
- St Marys S
30/03/2019
- 30/03/2019 09:45
- 09:45
- Cornelscourt
- Geraldine P Moran
- Thomas Davis
- 30/03/2019 10:00
- 10:00
- 12th Lock
- Lucan Sarsfields 1
- Ballyfermot De La Salle
- 30/03/2019 10:00
- 10:00
- Tymon Park - Limekiln
- St Judes 2
- Naomh Olaf 2
- 30/03/2019 10:00
- 10:00
- Saggart
- St Marys S
- Cuala 1
- 30/03/2019 11:00
- 11:00
- Terenue Sports Club (CYM)
- Templeogue Synge Street 1
- Kilmacud Crokes 3
- 30/03/2019 11:30
- 11:30
- Monastery Rd
- Round Towers (C)
- Ballinteer St Johns 2
13/04/2019
- 13/04/2019 08:45
- 08:45
- Cornelscourt
- Geraldine P Moran
- Lucan Sarsfields 1
- 13/04/2019 09:00
- 09:00
- Marlay Park
- Ballinteer St Johns 2
- St Marys S
- 13/04/2019 09:00
- 09:00
- Churchview Road
- Cuala 1
- Templeogue Synge Street 1
- 13/04/2019 09:00
- 09:00
- Stepaside
- Kilmacud Crokes 3
- St Judes 2
- 13/04/2019 09:00
- 09:00
- Kiltipper Road
- Thomas Davis
- Naomh Olaf 2
- 13/04/2019 10:00
- 10:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- Round Towers (C)
11/05/2019
- 11/05/2019 09:00
- 09:00
- 12th Lock
- Lucan Sarsfields 1
- Thomas Davis
- 11/05/2019 09:00
- 09:00
- Pc Ui Bhriain
- Naomh Olaf 2
- Kilmacud Crokes 3
- 11/05/2019 09:00
- 09:00
- Saggart
- St Marys S
- Ballyfermot De La Salle
- 11/05/2019 10:00
- 10:00
- Tymon Park - Limekiln
- St Judes 2
- Cuala 1
- 11/05/2019 10:00
- 10:00
- Terenue Sports Club (CYM)
- Templeogue Synge Street 1
- Ballinteer St Johns 2
- 11/05/2019 10:30
- 10:30
- Monastery Rd
- Round Towers (C)
- Geraldine P Moran
25/05/2019
- 25/05/2019 08:45
- 08:45
- Cornelscourt
- Geraldine P Moran
- St Marys S
- 25/05/2019 09:00
- 09:00
- Marlay Park
- Ballinteer St Johns 2
- St Judes 2
- 25/05/2019 09:00
- 09:00
- 12th Lock
- Lucan Sarsfields 1
- Round Towers (C)
- 25/05/2019 09:00
- 09:00
- Kiltipper Road
- Thomas Davis
- Kilmacud Crokes 3
- 25/05/2019 10:00
- 10:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- Templeogue Synge Street 1
- 25/05/2019 10:00
- 10:00
- Tymon Park - Limekiln
- St Judes 1
- Naomh Olaf 2
15/06/2019
- 15/06/2019 09:00
- 09:00
- Stepaside
- Kilmacud Crokes 3
- Cuala 1
- 15/06/2019 09:00
- 09:00
- Pc Ui Bhriain
- Naomh Olaf 2
- Ballinteer St Johns 2
- 15/06/2019 10:00
- 10:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- St Judes 2
- 15/06/2019 10:00
- 10:00
- Terenue Sports Club (CYM)
- Templeogue Synge Street 1
- Geraldine P Moran
- 15/06/2019 10:30
- 10:30
- Arthur Griffith Park
- Lucan Sarsfields 1
- St Marys S
- 15/06/2019 10:30
- 10:30
- Monastery Rd
- Round Towers (C)
- Thomas Davis
21/09/2019
- 21/09/2019 08:45
- 08:45
- Cornelscourt
- Geraldine P Moran
- St Judes 2
- 21/09/2019 09:00
- 09:00
- Marlay Park
- Ballinteer St Johns 2
- Kilmacud Crokes 3
- 21/09/2019 09:00
- 09:00
- Bohernabreena
- St Annes
- St Marys S
- 21/09/2019 09:00
- 09:00
- Kiltipper Road
- Thomas Davis
- Cuala 1
- 21/09/2019 10:00
- 10:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- Naomh Olaf 2
- 21/09/2019 10:00
- 10:00
- Terenue Sports Club (CYM)
- Templeogue Synge Street 1
- Lucan Sarsfields 1
05/10/2019
- 05/10/2019 09:00
- 09:00
- Tymon Park - Limekiln
- St Judes 2
- Lucan Sarsfields 1
- 05/10/2019 09:00
- 09:00
- Saggart
- St Marys S
- Thomas Davis
- 05/10/2019 10:00
- 10:00
- Churchview Road
- Cuala 1
- Ballinteer St Johns 2
- 05/10/2019 10:00
- 10:00
- Stepaside
- Kilmacud Crokes 3
- Ballyfermot De La Salle
- 05/10/2019 10:00
- 10:00
- Pc Ui Bhriain
- Naomh Olaf 2
- Geraldine P Moran
- 05/10/2019 10:00
- 10:00
- Terenue Sports Club (CYM)
- Templeogue Synge Street 1
- St Annes
19/10/2019
- 19/10/2019 08:45
- 08:45
- Cornelscourt
- Geraldine P Moran
- Kilmacud Crokes 3
- 19/10/2019 09:00
- 09:00
- Marlay Park
- Ballinteer St Johns 2
- Thomas Davis
- 19/10/2019 09:00
- 09:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- Cuala 1
- 19/10/2019 09:00
- 09:00
- Bohernabreena
- St Annes
- St Judes 2
- 19/10/2019 09:00
- 09:00
- Saggart
- St Marys S
- Templeogue Synge Street 1
- 19/10/2019 10:30
- 10:30
- 12th Lock
- Lucan Sarsfields 1
- Naomh Olaf 2
09/11/2019
- 09/11/2019 09:45
- 09:45
- Cornelscourt
- Geraldine P Moran
- Cuala 1
- 09/11/2019 10:00
- 10:00
- The Gaels
- Ballyfermot De La Salle
- Ballinteer St Johns 2
- 09/11/2019 10:00
- 10:00
- Bohernabreena
- St Annes
- Naomh Olaf 2
- 09/11/2019 10:00
- 10:00
- Saggart
- St Marys S
- St Judes 2
- 09/11/2019 10:00
- 10:00
- VEC
- Templeogue Synge Street 1
- Thomas Davis
- 09/11/2019 11:30
- 11:30
- 12th Lock
- Lucan Sarsfields 1
- Kilmacud Crokes 3